Başkanımızın Mesajı Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Başkanımızın Mesajı

Başkanımızın Mesajı

Değerli Yalovalılar,

30 Mart yerel seçimlerinde sizlerin göstermiş olduğu teveccüh ile başkanlık görevine seçildim. Bir Yalova sevdalısı olarak bu kentte başkan olmanın gururunu yaşıyorum. Beni bu görevde destekleyen tüm çalışma arkadaşlarıma ve halkıma teşekkürlerimi sunuyorum.

Göreve başladığım gün itibariyle hizmetlerimizi, Şeffaf Oda, halk günleri, STK görüşmeleri ve çeşitli istişare toplantıları aracılığıyla vatandaşımızla buluşarak katılımcı demokrasi anlayışıyla şekillendirdik. Kaynaklarımızı etkin ve en verimli şekilde kullanarak Yalova’mızı geleceğin turizm ve kongre kenti yapma yolunda ilerliyoruz.

Gelişen teknoloji ile hızla değişen dünyada Yalova’nın hak ettiği yeri alabilmesi için projeler üretiyoruz. Yalova, sosyal belediyecilik uygulamalarının gerçek anlamda hayata geçirildiği yaşandığı yeni bir dönem yaşıyor. Şeffaf yönetim ilkesi ile çıktığımız bu yolda amacımız; Yalova’yı sosyal ve kültürel açıdan geliştirerek küresel değişime uyum sağlayabilmiş bir kent haline getirmek. 

Yüksek yaşam standartlarına ulaşmış, sanatsal aktiviteleri ve kültür festivalleriyle anılan, marka değerini yakalamış, umutlu ve yüzleri gülen insanların yaşadığı bir şehir olmak için; dünyada güneşin en güzel battığı kent olduğuna inandığım Yalova’mızı birlikte yönetiyor, sevgiyle büyüyoruz. 

Sevgi ve saygılarımla…