Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

2 GÜNDE 2000 ÖĞRENCİ TİYATRO İZLEDİ

Yalova Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğince okul öğrencilerine yönelik tiyatro gösterimi yapıldı. 13-14 Kasım tarihleri arasında yapılan tiyatro gösterisine Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman da katılarak öğrencilerle bir araya geldi.

Türkiye turnesine çıkan Mehmet Zorlu Vakfı’nın Zorlu Çocuk Tiyatrosu tarafından düzenlenen ‘Lunapark Gezegeni’ adlı tiyatro gösterisinde öğrenciler doyasıya eğlendi. Öğrenciler, Yalova Belediyesi’ne ait araçlar ile okullarından alınarak Raif Dinçkök Kültür Merkezi’ne getirildi. Yalova Belediyesi ev sahipliğinde Pazartesi ve Salı günü 2 seans olarak düzenlenen tiyatro gösterisinde toplam 2000 öğrencinin tiyatro izlemesi sağlandı. 

Tiyatro gösterisi öncesinde sahneye çıkan Başkan Vefa Salman, “Hepiniz bu güzel tiyatro oyununa hoş geldiniz. Ne mutlu sizlere ki böyle güzel bir şehirde yaşıyorsunuz. Burası Mustafa Kemal Atatürk’ün kenti. Yarınlarımızın teminatı olan sizlerin eğlenmesi için tiyatro gösterilerimiz devam edecek.  Birazdan başlayacak tiyatro oyununu zevkle izleyeceğinizi düşünüyorum. Hepinize iyi seyirler” dedi.