Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

BAĞLARBAŞI MAHALLESİNDE ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatlarıyla çalışmalarına hız veren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri üstyapı çalışmalarına devam ediyor.

Bağlarbaşı Mahallesi; Nazım Hikmet, Mısra ve Göktaşı sokağında çalışmalarını sürdüren Yalova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri parke döşemeyle birlikte bordür ve oluk taşı döşemesini de gerçekleştiriyor. Kısa bir sürede tamamlanacak olan çalışmaların ardından 3 sokak eski ve atıl görüntüsünden kurtulmuş olacak.

Yalova’da atıl ve çamurlu yol bırakmamak için özverili bir şekilde çalışmalar yaptıklarını belirten Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Göreve gelmeden önce tüm mahallelerimizin sorunlarını tespit etmiştik ve halkımıza bu konuda söz verdik. Görevi devir aldığımız o günden bugüne kadar tüm mahallelerimizde bakım gerektiren ya da yeni açılan cadde ve sokakları o eski atıl ve çamurlu görüntülerinden kurtarıyoruz. Önce altyapısını tamamlıyor ve kısa bir süre içinde ise parke ve asfaltlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bağlarbaşı mahallesi ise bu mahallerimizden sadece biriydi. Altyapı çalışmasının bitimiyle birlikte, Nazım Hikmet, Mısra ve Göktaşı sokaklarında parke döşeme, bordür ve oluk taşı çalışmalarımıza kısa süre önce başladık. Bu çalışmaların bitimiyle birlikte mahallemizin yolları ve kaldırımları güzel bir görünüme kavuşacak” dedi.