Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

BAŞKAN SALMAN’DAN KADIN PERSONELLERE JEST

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ dolayısıyla Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren emekçi kadınlarla kahvaltıda buluştu. Kahvaltı sonrası da Başkan Salman, belediye meclis salonunda kadınlara seslendi.

“Bugün Tüm Kadınlarımızın Günü”

Yalova Belediyesi Sosyal Tesisinde düzenlenen kahvaltıda tüm kadınların ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Başkan Salman, “Bugün tüm kadınlarımızın günü. Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve bugüne en başta sizlerle, yani Yalova’nın en büyük ailesi olan Yalova Belediyesi ailesinin kadınları ile başlamak istedim. Sizlerim emeği ve gayreti ile büyük işler başardık, başarmaya da devam ediyoruz. Her birinize yaptığınız çalışmalar için teşekkür ediyor, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününüzü kutluyorum” dedi.

Başkan Salman’dan Kadın Çalışanlara İzin

Meclis Salonunda tüm belediye çalışanları ile bir araya gelerek belediyenin emekçi kadınlarına seslenen Başkan Salman, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Eşini de unutmayan Başkan Salman, meclis salonunda eşi Dilek Akdeniz Salman’a çiçek vererek kadınlar gününü kutladı. Başkan Salman, kadınlar gününde bir jest yaparak tüm kadın çalışanlara 1 gün izin verdi.

Programın sonunda tüm kadınlara kadın günü hediyesi takdim edildi.