Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

BAŞKAN SALMAN, DİN GÖREVLİLERİ İLE İFTARDA BULUŞTU

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman,  her yıl olduğu gibi bu yılda din görevlileri ve aileleriyle iftar sofrasında buluştu.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman kentimizde görev yapan din görevlileri için vermiş olduğu iftar yemeğine eşi Dilek Salman ile katıldı. Programa gelen din görevlilerini ve ailelerini kapıda karşılayan Başkan Salman, iftar programına katılım sağlayanlara teşekkür etti.

Din görevlileri bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu da dile getiren Başkan Salman; “11 ayın sultanı olan Ramazan ayını hep birlikte yaşadık ve artık sonuna geldik. Bu mübarek ay Yalova’da daha güzel ve kardeşlik içerisinde yaşanmakta. Kentin Belediye Başkanı olarak bundan çok büyük mutluluk duyuyorum. Böyle yaşamamızda siz değerli din görevlilerinin çok büyük bir emeği var. Sizlerin üstlendiğiniz misyon çok farklı ve zor. Çünkü karşınıza bin bir türlü insan geliyor. Ve bu insanların hepsinin gönlünü hoş tutmanız ve doğru yola teşvik etmeniz gerekiyor. Sizlere yapmış olduğunuz bu kutsal görevden dolayı teşekkür ediyorum ve çalışma hayatınızda başarılar diliyorum” dedi.