Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

BAŞKAN SALMAN ECZANE VE HASTANELERİ ZİYARET ETTİ

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, 12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşireler Haftası ve 14 Mayıs Eczacılar Günü vesilesiyle Yalova’da ki hastaneleri ve eczaneleri ziyaret etti.

12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşireler Haftası sebebiyle ilimizdeki hastanelerde görev yapan hemşireleri ziyaret eden Başkan Salman, tüm hemşirelerin Hemşireler Haftası’nı kutladı. Hemşirelerin kutsal ancak bir o kadar da zor bir görevi üstlendiklerini belirten Başkan Salman, “Sağlık sektörünün vazgeçilmezleri, önce insan diyerek topluma hizmeti görev edinen kanatsız meleklerimizin, hemşireler haftası kutlu olsun” diyerek hastanelerde bir araya geldiği tüm hemşirelerin hemşireler haftasını kutladı.   

Başkan Salman, Eczacıları Ziyaret Etti            

Başkan Salman, her yıl 14 Mayıs tarihinde kutlanan Eczacılar Günü nedeniyle bölgede bulunan eczaneleri ziyaret ederek, eczacıların gününü kutladı. İnsan sağlığının önemine vurgu yaparak eczacıların gününü kutlayan Başkan Salman, “Sağlık sektörünün önemli bir unsuru olan ilacın, vatandaşlara ulaştırılmasını sağlayan sizlerin 14 Mayıs Eczacılar Günü kutlu olsun” diyerek eczacılara hediyeler takdim etti. Başkan Salman, eczaneye gelen hastalara da geçmiş olsun dileklerini iletti.