Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

BAŞKAN SALMAN MATİNEYE ANNESİ İLE KATILDI

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatıyla her hafta bir mahalle için düzenlenen ‘Kadınlar Matinesi’, bu hafta Süleymanbey Mahallesi’nin hanımlarını ağırladı.

Her hafta Çarşamba günleri düzenlenen ve yoğun katılımla gerçekleşen kadınlar matinesinde Başkan Vefa Salman’a annesi Halide Salman eşlik etti. Yalova’nın sevilen sesi Hakhan’ın seslendirdiği şarkıyla başlayan kadınlar matinesinde Başkan Salman, ilk dansı da annesiyle yaptı. Dakikalarca alkışlanan dansın ardından Başkan Salman, sahnede kalarak Süleymanbey Mahallesi’nin hanımları için bir konuşma yaptı.

Başkan Salman, “Seçimi kazanmamın en büyük destekçisi siz hanımlar oldunuz. Bu desteği de sizlerden görmeye devam ediyorum. Her hafta burada diyorum ki; eksik gördüğünüz, olmasını istediğiniz Yalova’da ne varsa bana iletin. Çünkü bu sayede kentimizi daha mükemmel hale getirebiliriz. Sizlere her zaman bir telefon kadar yakınım. Bunun yanında hafta da iki gün halk günü yapan Türkiye’de ki tek belediye başkanı de benim. Salı günleri sabah 08.00 – 09.00 arası, Perşembe günleri ise sabah 10.00 – 12.00 arası benimle yüz yüze de görüşebilirsiniz. Seçimde belirlediğim bir slogan vardı; ‘Birlikte yöneteceğiz, sevgiyle büyüteceğiz’ diye. Bu sözümde durdum, durmaya da devam edeceğim” dedi.     

Konuşmasının ardından Başkan Salman, Hakhan’ın söylediği şarkılar eşliğinde Süleymanbey Mahallesi’nin hanımları ile sahnede dans etti. Programın sonunda tüm hanımlara günün anısına saksıda çiçek hediye edildi.