Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

BAŞKAN SALMAN UMRE ZİYARETİ YAPACAK YALOVALILAR İLE BULUŞTU

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalova İl Müftüsü Turgut Açari’yi ziyaret etti. Umre ziyareti öncesinde de Fatih Camii’nde eğitim alan Yalovalılar ile bir araya gelen Başkan Salman, kendilerine hediyeler takdim etti.

Başkan Salman, günün ilk ziyaretini Yalova İl Müftüsü Turgut Açari’ye gerçekleştirdi. Ramazan ayı öncesi yapılan ziyarette Başkan Salman, İl Müftüsü Açari ile birlikte yapılan çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu. Açari, Ramazan ayı öncesinde, kent merkezi içerisindeki camilerde yapılan tüm temizlikleri çalışmaları için de Başkan Salman’a teşekkür etti.

Görüşmenin ardından İl Müftüsü Açari ile Fatih Camii’ne giden Başkan Salman, umre ziyaretleri öncesinde Fatih Camii’nde uygulamalı olarak hac ibadetleri hakkında bilgiler alan Yalovalılar ile görüştü. “Dualarınızın kabul edilmiş olarak ailelerinize dönebilmenizi Cenab-ı Hak’tan diliyorum” diyerek sözlerine başlayan Başkan Salman, “Yakın zamanda Umre vazifenizi yerine getirmek için kutsal topraklara doğru yola çıkacaksınız. Rabbim çıkacağınız bu yolculukta sizlerin yardımcısı olsun. Sağ salim gidip ülkemize dönebilmeyi sizlere nasip etsin” şeklinde konuştu.

Konuşmanın ardından Yalovalı vatandaşlar ile tek tek helalleşen Başkan Salman, kendilerine hediyeler takdim etti.