Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ MAZBATALARINI TESLİM ALDI

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ile birlikte Belediye Meclis Üyeliğine seçilen 14 meclis üyesi, mazbatalarını Başkan Salman’ın elinden teslim aldı. Başkan Salman yeni dönem seçilen meclis üyelerini tek tek tebrik ederek başarılar diledi.

Yalova halkını 5 yıl boyunca mecliste temsil edecek meclis üyeleriyle bir araya gelen Başkan Salman şunları söyledi; “Yalova’yı ‘Birlikte Yöneteceğiz, Sevgiyle Büyüteceğiz’ diyerek tam 5 yıl önce yola çıktık. Allah’ın izni halkımızın desteğiyle bu kutlu göreve 2. kez seçilmeye hak kazandık. Yalova halkını 5 yıl boyunca Belediye Meclis’inde temsil ederek, hizmet edecek arkadaşlarımıza bugün mazbatalarını teslim ettik. Her kesimi kucaklayacak, insan ayrımı yapmayacak genç bir ekip oluşturduğumuzu düşünüyorum. Hepsine yeni görevinde başarılar diliyorum, hayırlı olsun” dedi.

14 İsim Şöyle Sıralandı

Başkan Vefa Salman’ın meclis üyesi olarak mazbatalarını alan 14 isim şöyle; Cevdet Bekler, Halit Güleç, Gülsen Büker, Yavuz Bingöl, Sefer Keskin, Erol Abacı, Adil Ürekli, Meryem Ataç, Cem İnci, Muhammet Aydın, Erol Duman, Burçin Tangürek, Turgut Memiş ve Zekiye Tanıl.

Yalova Belediye Meclis Üyeleri mazbatalarını teslim aldıktan sonra Başkan Salman ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.