Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

SOLOTÜRK PROVA UÇUŞUNU ŞEHİDİMİZ İÇİN YAPTI

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin göz bebeği Solotürk, 30 Haziran Pazar günü Yalova’da gerçekleştirilecek gösteri öncesinde prova uçuşunu tamamladı. Solotürk, provada Şehit İslam Altuğ içinde alçak uçuş yaparak ailesini selamladı.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Yalova’ya gelişinin 88. yıldönümünde yaptığı gösteri uçuşu ile Yalovalıların gönlünde taht kuran Solotürk ekibi, Yalova’da bir kez daha gösteri yapmaya hazırlanıyor. Solotürk ekibi, 25 Haziran Salı günü yaptığı keşif uçuşu sonrasında prova uçuşunu da tamamladı. Atatürk’ün kenti Yalova’da, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı ve kentin markası olan Yürüyen Köşk’ün önünden defalarca geçen Solotürk Pilotu Yüzbaşı Serdar Doğan, yakın zaman içerisinde kaybettiğimiz Şehit İslam Altuğ içinde alçak uçuş yaparak şehidin ailesini selamladı. Şehidin ailesi gösteriyi Yürüyen Köşk’ten izledi.    

30 Haziran Pazar günü F-16 savaş uçağı ile nefesleri kesecek Yalova’da ki gösteri saat 18.30’da başlayacak. 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda yer alacak Solotürk Store’dan alacağınız ürünler ile Şehit ve Gazi ailelerine yardım eden Kartal Vakfı’na da destek olabilirsiniz.