Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

YALOVA BELEDİYESİ 8.ÖDÜLÜNÜ ALDI

33 İlde yayın yapan Skyreporter Dergisinin okurlarının oylarıyla bu yıl 50 Belediye içinden belirlediği ‘En Sosyal Belediyecilik’ ödülünün sahibi Yalova Belediyesi oldu.

Göreve geldiği günden bugüne kadar toplam 7 ödül alan Yalova Belediyesi 8.ödülünü Skyreporter Dergisinden aldı. Sosyal Belediyecilik alanında başarılı çalışmalara imza atan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a ödülünü Skyreporter Dergisi Haber Müdürü Erdoğan Çiçek takdim etti.

Skyreporter Dergisinin her ilde belirlediği komitenin araştırmaları ve uygulamaya geçen projeler sonuncunda belirlediği ‘Sosyal Belediyecilik’ ödülünü Yalova hemşerilerimiz adına aldığını belirten Başkan Salman, “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar 3,5 yıl geçti. Geride bıraktığımız bu süre zarfında şimdiye kadar 7 ödül almıştık. Bugün aldığımız bu ödülle ödül sayımızı 8’e çıkardık. Bu ödülü ‘Birlikte Yöneteceğiz Sevgiyle Büyüteceğiz’ dediğim Yalovalı hemşerilerimiz adına alıyorum” dedi.

Başkan Salman ödül töreni sonrasında Skyreporter Dergisi Haber Müdürü Erdoğan Çiçek’e ‘Yaptıklarım Yazdıklarım’ isimli kitabını imzalayarak hediye etti.