YENİ YÖNETİMDEN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

YENİ YÖNETİMDEN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET

YENİ YÖNETİMDEN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET

Geçtiğimiz hafta Yalovaspor Başkanlığı’na seçilen Ali Demirhan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı makamında ziyaret etti.

Yalovaspor Kulübünün Başkanı Ali Demirhan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Başkan Salman’a adının yazılı olduğu 77 numaralı Yalovaspor forması ile birlikte takımın logosunu taşıyan porselen işlemeli tabağı hediye ettiler.

Yapılan ziyaretten oldukça memnun kaldığını belirten Başkan Salman; “Yalovaspor bu şehrin markalarından biri ve simgesidir. Sizlerin Yalovaspor’u iyi yerlere getireceğine inanıyorum. Zaten yapmış olduğunuz basın toplantısıyla ne kadar kararlı, inançlı ve hedef odaklı olduğunuzu gösterdiniz. Ali Demirhan zaten Erzurumspor da yaptığı Başkanlık süresince bunu tüm Türkiye’ye gösterdi. Bunun yanı sıra basın toplantısında şahsıma ve Belediye’ye teşekkür etmenizden dolayı bende size bu vesileyle burada teşekkür etmek istiyorum. Biz Yalova Belediyesi olarak her takıma eşit mesafedeyiz. Aynı duyarlılığı tüm takımlara olduğu gibi Yalovaspor’a da göstereceğiz” dedi.