Haberler Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

Haberler

SERVİSÇİLER BİLGİLENDİRİLDİ

Yalova Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünün organizasyonu ile gerçekleştirilen istişare toplantısı Belediye Meclis Salonunda yapıldı.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN’IN GİRİŞİMLERİYLE KEDİ KURTARILDI

Yalova’da şahsa ait garajda mahsur kalan kedi Yalova Cumhuriyet Savcılığı kararıyla çilingir çağırılarak bulunduğu yerden çıkartıldı.

DETAYLAR
Haberler

MAKEDON HEYET BAŞKAN SALMAN’IN KONUĞU OLDU

Taşköprü Belediye Başkanı Nedret Gülen’in davetlisi olarak ilimize gelen Makedon heyeti Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret ettiler.

DETAYLAR
Haberler

YALOVA İTFAİYESİ’NDEN YARDIM ELİ

Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü çalışanları Bangladeş’te bulunan Arakan Müslümanlarının içme suyu ihtiyaçlarını karşılamak için kuyu yaptırdı.

DETAYLAR
Haberler

“ŞEBEKE HATTIMIZDA SAĞLIĞI TEHLİKEYE SOKACAK BİR DURUM SÖZ KONUSU DEĞİLDİR”

Son günlerde polemik haline getirilmeye çalışılan içme suyu hatlarıyla ve içme suyu kalitesiyle ilgili resmi ağızdan açıklama geldi.

DETAYLAR
Haberler

MİMARLAR ODASINDAN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET

Geçtiğimiz aylarda kongresi yapılan Mimarlar Odasında göreve seçilen Başkan Cevathan Yiğittürk ve yönetim kurulu üyeleri Turgay Gücün, Metehan Bilgiç, Aykut Garipoğlu, Ayça Kut Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret etti.

DETAYLAR
Haberler

ŞAİR VE YAZARLAR YALOVA’DA BULUŞTU

Yalova Belediyesi Kültür Sanat Programları etkinlikleri kapsamında yer alan Şairler ve Yazarlar buluşması Yalova’da gerçekleşiyor.

DETAYLAR
Haberler

ACARSPOR YÖNETİMİ’NDEN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET

Yeni yönetimini seçen Acarspor’da, kulüp başkanı Mehmet Şenduran ve yönetim kurulu üyeleri Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret etti.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKANLAR’DAN BAŞKAN SALMAN’A TEŞEKKÜR PLAKETİ

Yalova’da yaz aylarında düzenlenen etkinliklere öncülük eden dernekler arasında yer alan Kuzey Kafkas, TUFAG, YAFEM ve Bal-Göç derneği Başkanları Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret etti.

DETAYLAR
Haberler

YALOVA’DA YENİ MODA YAPILANLARA ZARAR VERMEK

Yalova Belediyesi tarafından düzenlenen ve modern bir görünüme kavuşan doğu sahil bandında bulunan çeşmenin muslukları kimliği belirsiz kişiler tarafından çalındı.

DETAYLAR
Haberler

TİCARİ TAKSİLERE ORTAK DENETİM

Yalova Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı Trafik Zabıta Ekipleri ile İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nün ortak olarak düzenlediği denetimler aralıksız olarak devam ediyor.

DETAYLAR
Haberler

ORDİNARYÜS YENİ GAZETESİNE KAVUŞTU

Geçtiğimiz günlerde kimliği belirsiz kişiler tarafından tahrip edilen ve gazetesi çalınan gazete okuyan adam heykelinin gazetesi Yalova Belediyesi tarafından yerine tekrardan konuldu.

DETAYLAR
Haberler

KENT MÜZESİ 30 BİN KİŞİYİ AĞIRLADI

Yalova’nın geçmişten günümüze tarihinin anlatıldığı Kent Müzesini 2017 yılında toplam 15.711 kişi ziyaret etti.

DETAYLAR
Haberler

EROĞLU“DESTEĞİMİZ SÜRECEK”

4 Şubat Dünya Kanser Günü nedeniyle Yalova Kanser Hastaları Derneği tarafından Cevdet Aydın Parkı’nda bir etkinlik düzenlendi.

DETAYLAR
Haberler

Başkanvekili Eroğlu Sergi Açılışında Yer Aldı

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü 2. Bölge Yalova Şube Müdürlüğü’nün ‘Hersek Lagünün Kuşları’ isimli serginin açılışı gerçekleşti.

DETAYLAR
Haberler

Terminalde Hedef 3 Milyon Yolcu

Yalova Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali, Osmangazi köprüsünün ve Otobanın hizmete girmesine rağmen yoğunluğunu 2017 yılında da sürdürdü.

DETAYLAR
Haberler

SERVİSLER ARA VERMEDEN DENETLENİYOR

Yalova Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı Zabıta Trafik ekipleri denetimler ara vermeden devam ediyor.

DETAYLAR
Haberler

BAD GODESBERG PARKI İŞYERİ SAHİPLERİ BİLGİLENDİRİLDİ

Bad Godesberg Parkındaki işyerlerinin mevzuata uygun hale getirilmesi amacıyla uygulanması düşünülen proje bu ay Belediye Meclisinde görüşülecek.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI

Antalya’da 10-14 Ocak tarihleri arasında düzenlenen MMA Türkiye Şampiyonasında dereceye giren sporcular Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret etti.

DETAYLAR
Haberler

HAKEMLERDEN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yalova Şubesi Başkanı Süleyman Caner Çark ve yönetimi Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret etti.

DETAYLAR