Haberler Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

Haberler

BAŞKAN SALMAN TEMAD YALOVA ŞUBESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, 17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü ve TEMAD’ın kuruluşunun 33. yılı dolayısıyla Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’ni ziyaret etti.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN’DAN GERİ DÖNÜŞÜM İÇİN ÖĞRENCİLERE DESTEK

Rahmi Tokay İlköğretim Okulu 3/A sınıfı öğrencileri Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın konuğu oldu.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN “YALOVA’NIN BUNA İHTİYACI VARDI”

Gemi Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bostancı, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret etti.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN “DERNEK İŞİ GÖNÜL İŞİDİR”

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalova Yeşilay Derneği’nin düzenlediği ‘Uyuşturucuyla Mücadele’ toplantısına katıldı.

DETAYLAR
Haberler

DOĞA KOLEJİ’NDEN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde Doğa Kolejinde gerçekleşen Meclis Başkanlığı seçimleri sonrasında seçilen Zeynep Gencer, yönetim kurulu ve Öğretmenleri Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret ettiler.

DETAYLAR
Haberler

BURS PARASI VAKIF YÖNETİCİLERİNE TESLİM EDİLDİ

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın gelirini üniversite öğrencilerine bağışlamak üzere yazdığı kitabın geçtiğimiz günlerde imza günü yapılmıştı. İmza gününde elde edilen geliri Başkan Salman, öğrencilere burs verilmek üzere Yalova Hacı Saffet Çam Vakfı yöneticilerine teslim etti.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN ANKARALI ÖĞRENCİLERE YALOVA'YI ANLATTI

Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Atatürkçü Düşünce Topluluğu, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın konuğu oldu. Yalova Belediyesi Meclis Salonu’nda öğrencileri ağırlayan Başkan Vefa Salman, Yalova hakkında bilgiler aktardı.

DETAYLAR
Haberler

MÜJDEYİ İLK OLARAK BAŞKAN SALMAN’A VERDİ

Yalova Üniversitesi Rektör Vekili Prof.Dr. Güler Arkan, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı ziyaret etti.

DETAYLAR
Haberler

YALOVA BELEDİYESİ’NDEN KUAFÖR HİZMETİ

Yalova Belediyesi tarafından Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde kentimizdeki engelli, hasta ve yaşlı vatandaşlara yönelik evde ücretsiz kuaför hizmetine başlandı.

DETAYLAR
Haberler

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İÇİN KİTABINI İMZALAYACAK

Kısa bir süre önce “YAPTIKLARIM YAZDIKLARIM” isimli kitabını çıkartan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, doğum günü olan 11 Ekim 2017 Çarşamba Günü, Saat 17.00’da, Halil İnalcık Kültür Merkezi’nde imza günü gerçekleştirecek. Başkan Salman, imza gününde ve diğer satışlarda elde edilecek olan geliri Hacı Saffet Çam Vakfına üniversite öğrencilerine burs olarak verilmesi amacıyla bağışladığını açıkladı.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN İTFAİYE HAFTASINI KUTLADI

Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürü Murat Sevinç ve ekibi, İtfaiye Teşkilatı’nın kuruluşunun 91. yıldönümü sebebiyle Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı makamında ziyaret ettiler.

DETAYLAR
Haberler

YÜRÜYEN KÖŞK HAFTA SONU DOLUP TAŞTI

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın, önem verdiği ve Yalova’nın simgesi olan Yürüyen Köşk’e vatandaşların yoğun ilgisi devam ediyor.

DETAYLAR
Haberler

KİPTAŞ KÖPRÜSÜ’NÜN YAPIMINA BAŞLANDI

Yalova ile Çiftlikköy arasında bulunan alternatif bağlantı noktalarından biri olan KİPTAŞ köprüsünün yeniden inşası için Yalova Belediyesi tarafından başlatılan çalışmalar DSİ tarafından tamamlanacak.

DETAYLAR
Haberler

KONUŞAN BANKLARIN BAKIMLARI YAPILDI

Yalova Belediyesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’na konulan ‘Konuşan Banklar’a tamir ve bakım çalışması yapıldı. Edebiyatımızın iki değerli şairi Nazım Hikmet ile Mehmet Akif Ersoy’un şiirlerinin yer aldığı banklar için ekipler, çalışmalarını tamamladı.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN ORMAN İŞLETME SAPAĞINI İNCELEDİ

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalova- Termal yolu üzerinde Orman İşletme sapağında incelemelerde bulundu.

DETAYLAR
Haberler

ŞAMPİYON TAKIM BAŞKAN SALMAN’I ZİYARET ETTİ

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Paşakentspor Kulübü Başkanı Can Üstel, Antrenör Serdar Keçiş ve Şampiyon U-10 futbol takımını ağırladı.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN, ‘KARDEŞ ŞEHİR İLİŞKİLERİNİ ÖNEMSİYORUM’

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ında katılım sağladığı Çınarcık Belediyesi ile Fransa’nın Phalsbourg kentleri arasında kardeş şehirler görüşmesi Fransa’nın İstanbul Başkonsolosluğunda gerçekleşti.

DETAYLAR
Haberler

GEZİCİ ŞEFFAF ODA KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ’NDE

Gezici Şeffaf Oda’nın bu hafta ki durağı Kazım Karabekir Mahallesi olacak. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a, vatandaşların talep ve şikayetlerini birebir görüşerek aktardıkları gezici şeffaf oda uygulaması, Perşembe günü 10.00 ila 12.00 saatleri arasından yapılacak.

DETAYLAR
Haberler

YALOVA BELEDİYESİ ŞEHİT VE GAZİLER İÇİN HELVA DAĞITTI

Yalova Belediyesi tarafından 19 Eylül Gaziler Günü sebebiyle, ikindi namazı sonrasında aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz için helva dağıtımı yapıldı.

DETAYLAR
Haberler

GAZİLER GÜNÜ TÖRENLE KUTLANDI

Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner, 19 Eylül Gaziler Günü sebebiyle 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan törene katıldı. Başkan Yardımcısı Güner, törene katılan gazilerle bir araya gelerek Gaziler Günü’nü kutladı.

DETAYLAR