Haberler Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

Haberler

DUYARLI HAYVANSEVERLER CAN DOSTLARIMIZI SAHİPLENMEYE DEVAM EDİYOR

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatları doğrultusunda son teknoloji cihazlarla donatılan ve modern bir görünüme kavuşan Yalova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü

DETAYLAR
Haberler

İKİ GAZİMİZİN ADI PARKTA YAŞAYACAK

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, 2018 yılı içerisinde vefat eden Kore Gazisi Nedim Gökdemir ve Kıbrıs Gazisi İsmail Şenol’un isimlerini parkta yaşatacak.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, kentimize hizmet eden muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi.

DETAYLAR
Haberler

GOP MAHALLE PAZARINDAN BAŞKAN SALMAN’A SEVGİ SELİ

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Gaziosmanpaşa Mahallesi’nde kurulan semt pazarında esnafla bir araya geldi. Hemşehrileri ile sohbet eden Salman’a esnaftan yoğun ilgi vardı. Başkan Salman, yeni dönemde her mahalleye bir kapalı pazaryeri yapılacağının da müjdesini verdi.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN CAMİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEKLERİYLE BULUŞTU

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Cami Yaptırma ve Yaşatma Dernekleri başkan ve yöneticileriyle bir araya gelerek hayata geçirileceği planlanan projeleri paylaştı. Kahvaltılı organizasyonda buluşan Başkan Salman, gelen misafirlere vakitlerini ayırdığı için teşekkür etti.

DETAYLAR
Haberler

KAMPANYAYA BAŞKAN SALMAN’DAN DESTEK

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, vatandaşları ‘Alışverişini yerel esnaftan yap’ kampanyasına destek olmaya davet etti.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN SANAYİ SİTESİ ESNAFIYLA BULUŞTU

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Kirazlı Sanayi Sitesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN ‘CEPHEDE SAVAŞARAK GÜZEL İŞLERE İMZA ATTI’

Amansız hastalığa yenik düşerek geçtiğimiz aylar içinde aramızdan ayrılan Yalova Belediyesi eski Temizlik İşleri Müdürü Özkan Üstün’ün adı mahallesinde bulunan parkta yaşayacak.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN ESNAF VE VATANDAŞLARLA İÇ İÇE

‘Birlikte Yöneteceğiz, Sevgiyle Büyüteceğiz’ sloganı ile 5 yıl önce göreve gelen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, esnaf ve vatandaşlarla birlikte olmaya devam ediyor.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN, ‘EMEK VERİLEN HERŞEY GÜZELDİR’

Yalova Belediyesi bünyesinde hizmet veren Umut Merkezleri kursiyerlerinin yapmış oldukları el emeklerinin sergisi açıldı.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN FIRINCI VE PASTANE İŞLETMECİLERİ İLE BİRARAYA GELDİ

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, kentimizde Fırın ve Pastane işletmeciliği yapan esnaflarla kahvaltıda bir araya geldi.

DETAYLAR
Haberler

ZABITADAN DİLENCİLERE OPERASYON

Yalova Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, şehrin çeşitli yerlerinde, özellikle cami önlerinde duygu sömürüsüyle para kazanmaya çalışan dilencilere geçit vermemek için denetimlerini artırdı.

DETAYLAR
Haberler

ÖZKAN MÜDÜR UNUTULMAYACAK

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, kente emeği geçmiş, yaptığı çalışmalarla beğeni toplamış, Yalova Belediyesi’nin sevilen personeli olan Yalova Belediyesi eski Temizlik İşleri Müdürü Özkan Üstün’ün adını düzenlenecek törenle Yalova’da ki bir parka verecek.

DETAYLAR
Haberler

“M”PLAKALI ARAÇLARA DENETİM

Yalova Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Zabıta ekipleri “M” plakalı araçlara denetim gerçekleştirdi.

DETAYLAR
Haberler

MAHKEME KARARINI VERDİ ‘KAMU YARARINA UYGUN DEĞİL’

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın Meteoroloji arazisi ile ilgili açmış olduğu dava sonuçlandı. Bursa 3. İdare Mahkemesi Meteoroloji arazisinin üzerine yapılması planlanan okul projesini iptal etti.

DETAYLAR
Haberler

YAŞ MEYVE VE SEBZE HALİ 40 DÖNÜME İNŞA EDİLECEK

Yalova-Bursa yolunda olan Yalova Belediyesi Yaş Meyve ve Sebze Hali’nin yetersiz kalması nedeniyle yeni modernize edilen hal binası Elmalık/Kazımiye yolunda inşa edilecek. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, kahvaltılı toplantıda hal esnafı ile bir araya gelerek, projenin detaylarını paylaştı. Hal esnafının fikirlerini ve görüşlerini aldı.

DETAYLAR
Haberler

BELEDİYE PERSONELİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan Şeref Erdem, örnek bir davranışta bulunarak Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’dan tebrik aldı. Şeref Erdem’in gece gördüğü bir aksaklığı gördükten sonra Başkan Salman’ı aramasıyla duyarlı ve örnek davranış gösteren Erdem, ayın personeli olmaya hak kazandı.

DETAYLAR
Haberler

TOPLANMA NOKTALARI TABELALARI TAKILDI

Yalova Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri olası afetlerde AFAD tarafından daha önce belirlenmiş olan toplanma alanlarının uyarı levhalarını 45 noktaya astı.

DETAYLAR
Haberler

“GARFİ YARAMAZ KEDİ” MÜZİKLİ ÇOCUK OYUNU MİNİKLERLE BULUŞUYOR

Yalova Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri Ocak ayı takviminin son oyunu “Garfi Yaramaz Kedi” müzikli tiyatro oyunu çocuklarla buluşuyor. Yalova Belediyesi S.Engin ve M.Engin Çocuk Tiyatrosu ve Kütüphanesi’nde ücretsiz olarak gerçekleşecek oyun +4 yaşı kapsayacak. İki seans olarak 13.00 ile 15.00 gerçekleşecektir.

DETAYLAR
Haberler

KENTİN MUHTELİF YERLERİNDE YAPILAN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Yalova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kentin muhtelif yerlerinde yapılan çalışmalar devam ediyor.

DETAYLAR