Haberler Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

Haberler

KENTSEL DÖNÜŞÜM ÖNCESİ VATANDAŞLAR BİLGİLENDİRİLECEK

Yalova Belediyesi, Bağlarbaşı Mahallesinde yapılması planlanan ‘Kentsel Dönüşüm Projesi’ ile ilgili olarak görüşmelerini sürdürüyor.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN, “YALOVA’YI HAK ETTİĞİ YERE TAŞIYACAĞIZ”

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, belediye başkan yardımcıları ile birlikte Yalova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne giderek Fen İşleri Müdürü İlker Hasan Küpeli ve personeller ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN,“BUGÜN ADAY OLABİLİYORSAN BU BİR SELANİKLİ SAYESİNDE”

Ak Parti Yalova Milletvekili Adayı Meliha Akyol’un “Yalova insanı daha çok Batı Trakya’dan gelmiş ezik insanlar. Kendilerini ifade dahi edemiyorlar. Seçmenmiş gibi davranıyorlar” sözüne Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’dan yanıt gecikmedi. Başkan Salman; “Meliha Hanım bugün milletvekili adayı olabiliyorsa ona bu hakkı veren bir Selanikli bunu asla unutmasın” dedi.

DETAYLAR
Haberler

YÜRÜYEN KÖŞK RAMAZAN BAYRAMINDA TERCİH EDİLDİ

Ramazan Bayramı dolayısıyla Yalova’yı tercih eden tatilciler ve günübirlik ziyaretçilerin ilk tercihi Yürüyen Köşk oldu.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN, DİN GÖREVLİLERİ İLE İFTARDA BULUŞTU

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, her yıl olduğu gibi bu yılda din görevlileri ve aileleriyle iftar sofrasında buluştu.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN LABORATUVARA YENİ EKLENEN CİHAZLARI İNCELEDİ

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Veteriner İşleri Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Başkan Salman, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi içerisinde yapımı devam eden laboratuvara yeni eklenen cihazları da yerinde inceledi.

DETAYLAR
Haberler

AKASYA PLAJI TEMİZLENDİ

Gazipaşa Caddesi üzerinde bulunan ve şehir içindeki tek plaj olma özelliğine sahip olan Akasya Plajı Yalova Belediyesi ekiplerince temizlendi.

DETAYLAR
Haberler

YALOVA’NIN EN BÜYÜK İFTAR SOFRASI KURULDU

Yalova Belediyesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen iftar yemeğine 10 bin kişinin üzerinde Yalovalı katıldı. Yalova tarihinde, ilk kez bu kadar geniş katılımlı bir iftar sofrası kurulmuş oldu.

DETAYLAR
Haberler

HER PAZAR PAŞAKENT MEZARLIĞINA SERVİS

Paşakent Mezarlığı’na her Cuma günü yapılan ücretsiz servis uygulamasına ilave olarak Pazar günü servisleri eklendi.

DETAYLAR
Haberler

MEZARLIK HİZMETLERİNDE BAYRAM MESAİSİ

Yalova Belediyesi tarafından şehir mezarlığına ve Paşakent mezarlığına kabir ziyareti yapmak isteyen vatandaşlarımız için bayramın 1. ve 2. günü belediye araçları ücretsiz servis imkanı sağlayacak.

DETAYLAR
Haberler

2 ROMAN YAZARI ELİF NUR KANTAR, BAŞKAN SALMAN’I ZİYARET ETTİ

Yalovalı genç yazar Elif Nur Kantar (14), Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı makamında ziyaret etti.

DETAYLAR
Haberler

HAFRİYAT SAHASINA RUHSAT

Yalova’nın önemli problemlerinden bir tanesi olan hafriyat toprağı döküm alanı sıkıntısı giderildi. Safran bölgesinde yaklaşık 700 bin metreküp kapasiteye sahip olacak olan döküm alanına verilen ruhsat Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman tarafından teslim edildi.

DETAYLAR
Haberler

KIRIM SÜRGÜNÜ ANITI’NIN AÇILIŞI YAPILDI

Yalova Belediyesi tarafından Gaziosmanpaşa Mahallesi Meydanına yaptırılan “Kırım Sürgünü Anıtı”nın açılışı gerçekleştirildi.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN YARDIMCISI GÜLEÇ’E AKKÖYSPOR VE DOĞUŞSPOR’DAN TEŞEKKÜR

İlimizin köklü kulüpleri arasında yer alan Akköspor ve Safranyolu Doğuşspor’dan Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç’e teşekkür.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN, DERE MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE İFTARDA BULUŞTU

Yalova Belediyesi tarafından organize edilen mahalle iftarları devam ediyor. Dere Mahallesinde verilen iftara 1500 kişinin üzerinde katılım sağladı.

DETAYLAR
Haberler

YÜRÜYEN KÖŞK SATRANÇ TURNUVASI PROTOKOLÜ İMZALANDI

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalova’nın en önemli simgelerinden biri olan Yürüyen Köşk’ün tanıtımına katkı sağlayacak olan bir projeye daha imza attı.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN, “GÖREVİNİZİ LAYIKIYLA YAPIYORSUNUZ”

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneğinin (TÜFAD) 2018 yılı Bölgesel Gelişim Semineri Yalova Belediyesi Meclis Salonunda yapıldı.

DETAYLAR
Haberler

360 DERECE GEZİLEBİLİYOR

Yalova Belediyesi’nin girişimleri sonuncunda Yürüyen Köşk, İbrahim Müteferrika Kâğıt Müzesi ve Kent Müzesi Google Maps sanal gezinti sitesinde gezilebiliyor.

DETAYLAR
Haberler

BARIŞ MANÇO AÇIK HAVA TİYATROSUNDA TADİLATA BAŞLANDI

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, yıllardır sadece sahnesinde yapılan ufak tefek düzenlemelerle hizmet veren amfi tiyatroya yeni koltukların eklenmesini sağlayarak modernize ettirmişti. Hava şartları ve insan faktörünün de eklenmesi ile birçok koltuk kullanılamaz hale geldi.

DETAYLAR
Haberler

İSMETPAŞA MAHALLESİ İFTARDA BULUŞTU

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatıyla düzenlenen mahalle iftarlarının dördüncüsü İsmetpaşa Mahallesinde yapıldı.

DETAYLAR