Haberler Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

Haberler

GENEL BAŞKAN’DAN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET

Cem Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Döner, Başkan Yardımcısı Murat Koluman ve Cem Vakfı Yalova Şube Başkanı Sinan Giray Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ı ziyaret etti.

DETAYLAR
Haberler

YÜRÜYEN KÖŞK KOŞUSUNUN ÜÇÜNCÜSÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın, girişimleri sonuncunda bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen ‘Yürüyen Köşk Koşusu’ 11 Kasım Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromunda yapıldı.

DETAYLAR
Haberler

DARISI YALOVA’NIN BAŞINA

Yaklaşık 1 yıldır Yalova gündeminde olan meteoroloji arazi tartışmasının bir benzeri İstanbul Bakırköy’de yaşandı.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN STAR TV’YE KONUŞTU

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, 10 Kasım’da Star TV Ana Haber Bülteni için Yürüyen Köşk’ü anlattı. Gazeteci Yazar İpek Çalışlar’ın da yer aldığı, Atatürk ve Yalova hakkında bilgiler paylaştığı yayında Başkan Salman, Atatürk’ün Yalova’ya olan sevgisi hakkında da açıklamalarda bulundu.

DETAYLAR
Haberler

İŞARET DİLİYLE 10 KASIM MARŞINI OKUDULAR

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla Yalovalı 30 çocukla birlikte, ‘10 Kasım Benim En Büyük Yasım’ isimli marşı işaret dilinde seslendirdi. Etkinlik, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Yalova’ya ve Yalovalılara mirası olan çevre abidesi Yürüyen Köşk’te yapıldı.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN “MİNNETLE, RAHMETLE VE ÖZLEMLE ANIYORUM”

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 80. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

DETAYLAR
Haberler

KORAY ŞENER’İN ADI YALOVA’DA YAŞAYACAK

Geçtiğimiz hafta oynanan Galatasaray –Fenerbahçe maçı öncesi tribünde kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Fenerbahçe taraftarı Koray Şener’in (20) adı Yalova’da bir parka verilecek.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN LÖSEV KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle Ankara Gölbaşı’nda bulunan Lösev Köyünü ziyaret etti.

DETAYLAR
Haberler

YALOVA BELEDİYESİ EKİPLERİ SAHİPSİZ AT İÇİN SEFERBER OLDU

Yalova Dere Mahallesi’nde dereye düşen at, Yalova Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ve Yalova Belediyesi İtfaiyesi’nin özverili çalışmaları sonrasında kurtarıldı.

DETAYLAR
Haberler

YÜRÜYEN KÖŞK KENDİ REKORUNU KIRDI

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı haftasında Yalova’nın markası ‘Yürüyen Köşk’ü’ 2599 vatandaş ziyaret etti.

DETAYLAR
Haberler

YALOVA TARİHİ BİR GÜNE İMZA ATTI

Yalova Belediyesi tarafından düzenlenen Cumhuriyet Yürüyüşüne ilgi büyük oldu. Yaklaşık 15 bin Yalovalı Cumhuriyet Yürüyüşüne katıldı.

DETAYLAR
Haberler

YENİ HAL İÇİN TAHSİS TAMAM

Yalova Belediyesi tarafından Kazimiye Köyü civarında 131.440 metrekare alana yapılacak olan Hal, Mezbaha, Besihane, Hayvan Pazarı ve Hayvan Barınağı için bakanlıktan onay alındı.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN ÖĞRENCİLERE SERTİFİKALARINI VERDİ

Sağlıklı Kentler Birliği tarafından ödüle layık görülen Yalova Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projesi olan Trafik Eğitim Parkı’nda 2018-2019 eğitim öğretim yılı itibariyle eğitimler başladı. Eğitimleri yerinde görmek için eğitim parkını ziyaret eden Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, öğrencilere de sertifikalarını verdi.

DETAYLAR
Haberler

YALOVA 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI’NA HAZIR

Yalova Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için başlatılan kutlama hazırlıkları tamamlandı. 27 Ekim’de yapılacak ilk etkinlikle başlayacak olan kutlamalar öncesinde şehrin ana caddeleri bayraklarla süslenerek Yalova, bayrağımızın al rengine büründü.

DETAYLAR
Haberler

YALOVA BELEDİYESİ SPORA DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR

Yalova Belediyesinin katkılarıyla yeniden düzenlenen ve modern bir görünüme kavuşan Yeşilovaspor’un tesislerinin açılışı gerçekleştirildi.

DETAYLAR
Haberler

BAŞKAN SALMAN, KARSAN’IN ADINA YAPILAN Z KÜTÜPHANENİN AÇILIŞINA KATILDI

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, 2016 yılının Eylül ayında kansere yenik düşen Yalova Kanser Hastaları Derneği (YAKHAD) Başkanı Aysen Karsan’ın anısına, Saffet Çam Ortaokulu’nda yapılan Z-kütüphane ve çok amaçlı salonun açılışına katıldı.

DETAYLAR
Haberler

YALOVA BELEDİYESİNDEN PROJEYE DESTEK

Yalova Belediyesi, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü arasında sağlanan işbirliğinde öğrencileri sinema ile buluşturmak amacıyla ‘Sinemaya Gitmeyen Öğrenci Kalmasın’ sloganıyla protokol imzalandı.

DETAYLAR
Haberler

YALOVA BELEDİYESİNE BİR ÖDÜL SODEM’DEN BİR ÖDÜL DE SKB’DEN

Yalova Belediyesi Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) ve Sağlıklı Kentler Birliği (SKB) tarafından ödüle layık görüldü.

DETAYLAR
Haberler

SEYRANTEPE MAHALLESİNİN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Seyrantepe Mahallesi’ni ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Salman’a incelemeler sırasında Başkan Yardımcısı Halit Güleç ve birim müdürleri eşlik etti.

DETAYLAR
Haberler

YÜRÜYEN KÖŞK’E ADINI VEREN ÇINAR’A BAKIM YAPILIYOR

Yalova’nın markası olan ve Yürüyen Köşk’e adını veren 400 yıllık çınarın bakımı Yalova Belediyesi tarafından yapılıyor.

DETAYLAR