BARİYER ÇALIŞMASI BAŞLATILDI Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

BARİYER ÇALIŞMASI BAŞLATILDI

BARİYER ÇALIŞMASI BAŞLATILDI

Yalova Belediyesi tarafından Karayolları 14.Bölge Müdürlüğü ile yapılan görüşmeye istinaden, Terminal Köprüsü Veterinerlik tarafına araçların düşmesini engellemek için bariyer çalışması başlatıldı. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, yapılan çalışmayı yerinde inceledi.

Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler neticeye ulaştı. Terminal Köprüsü Veterinerlik tarafına araçların düşmesini engellemek ve sokak hayvanlarının olası bir kazada zarar görmemesini sağlamak için çalışmalar başlatıldı. Belediye Başkanı Vefa Salman, yapılan çalışmaları incelemek için terminal köprüsüne gitti.

Çalışmaları yakından takip ettiğini Belirten Başkan Salman, “Bulunduğumuz bölgede aracın kontrolünü kaybeden bir vatandaşımız kavşaktan barınakların içine düşmüştü. Bu üzücü olayın tekrar yaşanmaması için Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü ile görüşmeler yaptık ve görüşmelerimiz neticeye ulaştı. Bu bölgeye gönderilen ekipler, bariyer çalışmalarına başladı ve çok kısa bir süre içerisinde de çalışmaları tamamlayacak” dedi.