Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

BAŞKANVEKİLİ EROĞLU, ÖZEL İNSANLARI KABUL ETTİ

Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Yardımcısı Arif Laçin ve beraberindeki engelli sivil toplum kuruluşları temsilcileri Yalova Belediye Başkanvekili Ahmet Barış Eroğlu’nu ziyaret etti.

10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası nedeniyle Yalova Belediye Başkanvekili Eroğlu’na, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın engelli bireylere sahip çıkması, duyarlı davranması ve iş imkanları vermesinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın özel insanlara karşı duyarlı olduğunu ve engelsiz bir kent için çalıştığını belirten Başkanvekili Eroğlu; “Ziyaretinizden dolayı öncelikle hepinize teşekkür ederim. Sizlere Başkanımız Vefa Salman’ın selamlarını iletiyorum. Yalova Belediyesi olarak özel insanlarımıza elimizden geldiği kadar sahip çıkıyor ve tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Özel insanlarımız için Başkanımızın talimatlarıyla ilimizde birçok projeyi hayata geçirdik ve çalışmalarımızı bu konuda sürdürüyoruz. Sağlamış olduğumuz imkânlar doğrultusunda bu kardeşlerimiz günlük yaşantılarına diğer vatandaşlarımız gibi devam ediyorlar. Tabi biz bunları yaparken diğer vatandaşlarımızın da duyarlı olması gerekir. Özel insanlarımız için yapılan tesislere de herkesin sahip çıkmalarını istiyoruz.” dedi.