Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

ÖZ KAYNAKLAR KULLANILARAK ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un göreve geldiği günden bugüne kadar Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesine toplam 8 temizlik aracı eklendi. Bu araçlardan 6 tanesi (3’ü çöp kamyonu, 2’si su tankeri ve 1’i ise Konteyner yıkama aracı) Yalova Belediyesinin öz kaynaklarıyla alındı. Diğer süpürge ve yıkama aracı ise Çevre ve Şehircilik Bakanlığından hibe ile kentimize kazandırıldı.

Yalova Belediyesinin öz kaynaklarını kullanarak temizlik araç filosunu büyüttüklerini belirten Başkan Vekili Tutuk; “Göreve geldiğimiz günden itibaren kentimiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bununla birlikte araç filolarımızı da genişletmeye devam ediyoruz. Daha temiz bir Yalova için Temizlik İşleri Müdürlüğümüzün araç filosunu güçlendiriyoruz. Şuana kadar 2’si Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız’dan hibe yoluyla, 6’sı ise belediyemizin öz kaynaklarından olmak kaydıyla toplam 8 aracımızı belediyemize kazandırdık. Bu araçlarımızdan 3’ü çöp toplama aracı, 2’si 13 ve 8 ton su tankeri, 1’de konteyner yıkama aracı ve hibe yoluyla almış olduğumuz süpürge ve yıkama araçlarıdır. Çöp kamyonu araçlarımızdan biri ise vinçli olup yeraltı çöp konteynerleri için kullanılabilmektedir” dedi.

8 Adet Aracımız Daha Gelecek

Yalova Belediyesine 8 araç daha geleceğinin müjdesini veren Başkan Vekili Tutuk; “Belediyemize ve kentimize kazandırmış olduğumuz 8 araç dışında yine öz kaynaklarımızdan 8 aracın daha geleceğinin müjdesini vermek isterim. Bu araçlarımızın 3 tanesi damperli kamyon, 2 tanesi çöp taksi, 2 tanesi mini süpürge ve 1’i ise vakumla süpürge kamyonudur” dedi.