Çağrı Merkezi : 444 8 777
Sosyal Medya :

Haberler

YALOVA NOSTALJİK YAZLIK SİNEMA GÜNLERİ BAŞLIYOR

Yalova Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl üçüncüsü düzenlenen ‘Yazlık Sinema Günleri’nin dördüncüsü 16 Temmuz Pazartesi günü başlıyor. 1 hafta sürecek etkinliğin Gala gecesinde Filiz Akın ve Ediz Hun Yalovalılar ile buluşacak.

Geleneksel hale getirilen ve vatandaşların büyük beğenisini toplayan ‘Yazlık Sinema Günleri’nin dördüncüsü 16 Temmuz Pazartesi günü ‘Cambazhane Gülü’ isimli film ile başlıyor. Filmin başrol oyuncuları olan Filiz Akın ve Ediz Hun da ilk gece Yalovalılar ile buluşacak. TİGEM Dereağzında yapılacak olan etkinlik 7 gün sürecek. Filmler 21.00’de başlayacak. Etkinliğe katılmak isteyenler için 20.15’de Cumhuriyet Meydanı’ndan TİGEM’e ücretsiz servis kalkacak. O günün nostaljisinin yaşatılması amacıyla sembolik olarak 1 TL giriş ücreti alınacak.

16 Temmuz Pazartesi gecesi Cambazhane Gülü filmi ile başlayacak etkinlikte diğer akşamlarda şu filmler beyaz perdeye yansıtılacak: 17 Temmuz Salı; Çöpçüler Kralı, 18 Temmuz Çarşamba; Neşeli Günler, 19 Temmuz Perşembe; Oh Olsun, 20 Temmuz Cuma; Şaban Oğlu Şaban, 21 Temmuz Cumartesi; Güllü, 22 Temmuz Pazar; Hababam Sınıfı Tatilde.